Climb2change - blog o wspinaniu w alpach
Styl życia Wszystkie

Dzień blogera 2018 wraz z Szymonem

,
31 sierpnia, 2018

Juhu, mam dziś swoje święto! W sumie nie tylko ja, ale także również około 3 milionów pozostałych blogerów w Polsce. I to jeszcze w piątek, idealny pretekst do świętowania 🙂

Z tej okazji mam dla Ciebie parę blogów o podobnej tematyce na które warto rzucić okiem. Nie jest to żaden ranking, lecz po prostu lista ciekawych miejsc do odwiedzenia. Górskich przygód nigdy za wiele, tym bardziej że każdy pokazuje je ze swojej indywidualnej perspektywy.

No to do dzieła !

Climb2change – https://climb2change.pl/

Climb2change - wspinanie w alpach

Blog Poli i Darka momentalnie przykuł moją uwagę. Pewnie dlatego, że opisują wspinanie w tych samych alpejskich miejscówkach, po których ja wędruję 🙂 Na blogu można znaleźć wiele praktycznych informacji dotyczących via ferrat i wspinania, a także dokładne opisy tras w Alpach. Możesz się również załapać na wspinanie skałkowe w Alpach zorganizowane przez ich szkołę wspinaczki.

Karolina Stensen – www.karolinastensen.com

Karolina Stensen - fit blog

Blog Karoliny to połączenie podróży, gór, aktywnego stylu życia i zdrowej kuchni. Jest ona ciekawą osobą, która ma wiele pasji i tak jak ja nie może usiedzieć na miejscu. Bardzo motywujący kawałek internetu 🙂 Moją uwagę przykuł bardzo żywy profil na Instagramie.

One step forward – https://onestepforward.pl/

One Step Forward - szlaki w tatrach

Kamil jest miłośnikiem gór i podróżowania. Na jego blogu znajdziecie ciekawe szlaki tatrzańskie, praktyczne wpisy o miejscach, które odwiedził, a także przydatne górskie poradniki. Moją uwagę zwróciły bardzo szczegółowe i ciekawe opisy tras. Polecam zajrzeć też do ciekawych galerii z wypraw Kamila.

Showtime Mountains – http://showtimemountains.pl/

Oskar i Asia są wkręconymi we wspinanie blogerami, u których górska przygoda zaczęła się półtorej roku temu. W krótkim czasie doszli do naprawdę fajnego poziomu, jestem pod wrażeniem. Na blogu świeżym okiem opisują odbyte szkolenia, a także swoje wyprawy do naprawdę ciekawych miejsc.

W podróży do chmur – https://wpodrozydochmur.blogspot.com/

w pozdróży do chmur

Kolejny mocno wspinaczkowy blog. Znajdziemy tutaj opisy interesujących wypraw w Alpach oraz Tatrach. Zaciekawiły mnie opisy zimowych wędrówek, które od dawna chodzą mi po głowie. Na blogu znajdziesz też całkiem ciekawy zbiór filmów. Ciekawostką jest to, że teksty są po polsku i angielsku.

I to już wszystkie propozycje, zapraszam do odwiedzenia kolegów i koleżanek „po fachu” i ciągłego poszukiwania górskich inspiracji w bezkresnych otchłaniach internetu.

TAGI
POWIĄZANE WPISY
Close