Współpraca z blogiem

Jeżeli jesteś przedstawicielem firmy z branży związanej z moim stylem życia możesz do mnie napisać. Uwielbiam nowinki i zawsze z chęcią poszerzę swoją wiedzę na temat rynku. Jeżeli chcesz mi wysłać produkt (oczywiście bezzwrotnie), to proszę bardzo. Jednak nie gwarantuję pojawienia się wzmianki o nim na blogu.

Jeżeli wysłałeś mi słaby produkt, to licz się ze słabą opinią – nie zamierzam wprowadzać moich czytelników w błąd.

Parę słów o mojej działalności

Mojego bloga prowadzę od kwietnia 2018 roku. Aktywnie działam na 4 kanałach – blog pod własną domeną, Facebook, Instagram, LinkedIn. Moja treść skierowana będzie do ludzi aktywnych, prowadzących zdrowy tryb życia, otwartych na nowości.

Od 4 lat jestem zafascynowany Alpami – spędziłem wiele czasu na tutejszych szlakach, ślęcząc nad mapami, czy też grzebiąc w otchłaniach internetu w poszukiwaniu najciekawszych tras. W końcu przyszedł czas, żeby się tą wiedzą zacząć dzielić.

Chcę zmotywować naszych rodaków do różnorodnych form aktywnego spędzania wolnego czasu i zachęcić do poznawania Alp z konkretnymi miejscami i trasami podanymi na talerzu.

Oprócz tego będę chciał pokazać Wiedeń ze swojego punktu widzenia – czy ci się on spodoba ? Nie wiem, czas pokaże.

Współpraca z blogiem

Napisz do mnie jeżeli chcesz, żebym pomógł Twojej firmie w budowaniu marki. Jeżeli mój styl życia odpowiada Twojej filozofii to zapraszam do współpracy.

Oferuję elastyczne formy współpracy dostosowane do Twojej kampanii. Są to m.in. teksty sponsorowane, konkursy, promocja w mediach społecznościowych.

Na życzenie oferuję statystyki z Google Analytics.

Zapraszam do kontaktu pod adresem:

 

 

 

Close