Przygody Wszystkie

Dzień dobry !

,
4 kwietnia, 2018

Idea założenia własnego bloga tliła się w mojej głowie już dawno. Sprawę niestety długo odwlekałem, odkładając ją na bok,  aby sobie w spokoju dojrzewała. Na szczęście dla mnie i dla Ciebie pomysł w końcu wykiełkował, czego efekt masz przed oczami. Zamierzam się tutaj dzielić wyjątkowymi momentami, które uwielbiam kolekcjonować. Często wiąże się to z hektolitrami wylanego potu i potężną dawką szczęścia, jaką daje wędrówka górskim szlakiem

Co dokładniej zamierzam publikować na moim blogu ? Tego dowiesz się w dalszej części wpisu….

O czym będzie ten blog ?

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że poniższa lista to tylko ogólny zarys koncepcji bloga. Jego ostateczny kształt wyłoni się w trakcie działalności – na podstawie własnych odczuć i reakcji moich czytelników na prezentowane treści. Dlatego gorąco zachęcam cię do komentowania – chcę abyś tworzył bloga razem ze mną. Jeśli szczególnie interesuje cię jakiś temat – pisz. Jeśli w artykule popełniłem błąd – napisz mi !

Lifestyle Szymona 🙂

Czyli krótko mówiąc opowiem i pokażę ci to, jak spędzam czas. A lubię go spędzać aktywnie i różnorodnie i lubię też o tym opowiadać (o czym mieli  wielokrotnie okazję przekonać się moi znajomi i rodzina). Uwielbiam przebywać na świeżym powietrzu – najchętniej wysoko gdzieś gdzieś za miastem. Jak za miasto rady nie da, to często idę pobiegać, pojeździć na rowerze, czy też po prostu pospacerować po pięknym Wiedniu.

Góry

Na pewno będę się z Tobą dzielił naszymi wyprawami w alpy. Dzięki emigracji do Austrii odkryłem piękno gór i się w nich zakochałem. Nie jestem jakimś wyczynowcem, ciągle siłuję się z lękiem wysokości (jak przyjechałem do Wiednia, to był on skrajnie-paniczny), ale uwielbiam spędzać czas w górach i swoim tempem stawiać sobie nowe wyzwania.

Zamierzam ci opowiedzieć o rejonach w których wędrujemy, klimatycznych schroniskach, a także ciekawych szlakach na które możesz skierować swe kroki. Będę chciał się również podzielić się moimi doświadczeniami jeśli chodzi o początki mojej przygody z górami i opisać  jak można ją (w miarę bezboleśnie) rozpocząć.

Wiedeń

Od prawie 6 lat mam okazję tutaj żyć i dobrze mi z tym. Początki łatwe nie były, ale tak jest zawsze. Przez ten czas miałem okazję poznać to miasto z wielu różnych, często niespodziewanych stron. Podzielę się ciekawymi z mojego punktu widzenia miejscami, czasem wpadnie w oko jakiś ciekawy event, czy też miejsce z godną wyżerką.

Dla kogo skierowany jest mój blog ?

Na pewno każdy uwielbiający aktywnie spędzać czas czytelnik będzie czuł się tu jak u siebie w domu. Nie cierpię nudy i bezczynnego siedzenia na dupie, zwykle rozpiera mnie energią, którą mam okazję się z Wami podzielić., o ile tylko będziecie regularnie tu zaglądać.

Pomogę ci w tym swoją aktywnością na Facebooku i Instagramie, gdzie będę informował o nowych wpisach, a także wiele różnych innych rarytasów. Jakich? Jeszcze nie wiem, wyjdzie w praniu !

Każdy miłośnik gór chcący poszerzyć swoją wiedzę o alpach wschodnich i odkryć niezwykłe piękno tych stron znajdzie u mnie bogate źródło wiedzy na ten temat. Tak jak i początkujące osoby, chcące sprawdzić swych sił na górskich szlakach trafią na garść porad opartych na własnych (czasami bolesnych) doświadczeniach.

Polacy mieszkający w Austrii, planujący odwiedzić Wiedeń, czy też po prostu interesujący się podróżami z pewnością znajdą tu sporą dawkę informacji, czy inspiracji pokazanych z mojej osobistej perspektywy.

Liczę przeżycie wielu ciekawych przygód razem z Tobą ! O czym jeszcze chętnie byś tutaj poczytał ? Zapraszam do komentowania

TAGI
POWIĄZANE WPISY
Close